Корзина
43 отзыва
АРТ ФОРМАТ

Паспарту однотонное.Италия.w117-w126

  • В наличии

от 10 грн

Компания временно не принимает заказы

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Паспарту однотонное.Италия.w117-w126
Паспарту однотонное.Италия.w117-w126В наличии
от 10 грн

Описание

Паспарту ― это лист цветного картона, который используется в багетном оформлении и усиливает эстетическое восприятие оформляемого изображения. Паспарту представляет собой спрессованные в 4 ― 5 слоев листы ватмана, покрытые сверху листом цветной бумаги. Паспарту бывает однотонное (когда цвет лицевой стороны и среза одинаковы) и двухцветное (когда цвет лицевой стороны и среза разные). Для изготовления паспарту чаще всего используется целлюлоза, сваренная из древесного волокна. Толщина листа паспарту от 1 до 10 мм, стандартной считается толщина в 1,5 мм. Разновидности паспарту отличают по цветовой гамме и виду покрытия.

Зверніть будь ласка увагу:

1. Взірець багету та паспарту на фото, сайті та на стенді може відрізнятися за відтінком, блиском, насиченістю, матовістю від фактичного товару на складі (Фабрики залишають за собою право змінювати відтінки!)

2. Відповідальність за завантаження, перевезення, відвантаження та зберігання товару на складах Перевізників багету та паспарту  компанія "АртФормат" не несе.

3. Клієнт самостійно обирає компанію перевізника, яким буде здійснюватися транспортування товару. Рекомендацій, щодо конкретного перевізника наша компанія не надає.

4. Клієнт на власний розсуд може обирати безкоштовне пакування на складі компанії "АртФормат"  або  упаковувати  товар згідно норм, тарифів та прайсу обраної компанії перевізника.

5. Компанія "АртФормат"  рекомендує страхувати товар і при  отриманні  обов'язково оглядати його на обраному Перевізнику разом з представником компанії для перевірки цілісності, відсутності пошкоджень, дефектів та браку (при пошкодженні товару оформляти акт претензії). 

6. Товар ретельно перевіряється на складі компанію  "АртФормат"  перед відправленням. 

7. Компанія "АртФормат"  не відшкодовує та не приймає назад товар, який пошкодив Перевізник.

8. Усі товари відправляються тільки після 100% оплати.

Характеристики

Основные
ТипБагет

Информация для заказа

  • Цена: от 10 грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner